Tomáš Jetela
(1986)
Lebka
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:46
litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jetela, A. T.
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
(1986)
Lebka