Tomáš Jetela

(1986)

  • Tomáš Jetela

    (1986)

    Lebka

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:46

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jetela, A. T.

    Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)