Jan B. Melichar
(1908-1994)
Panorama Prahy
Položka č.: 237252Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 12. 06. 2024 14:32
litografie, 30,5 x 56,5 cm, sign. PD Jan. B. Melichar, rám, č. 25/150, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák V. Beneše, W. Nowaka
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)