Z. Kučera

  • Z. Kučera

    Váza s květinami

    Položka č.: 282047

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17

    olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)