Z. Kučera
Váza s květinami
Položka č.: 282047Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:17
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)