Naděžda Synecká

(1926-2021)

  • Naděžda Synecká

    (1926-2021)

    Hudebník

    Položka č.: 822

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:24

    litografie, 1974, 29,5 x 23 cm, sign. PD Naděžda Synecká 1974

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Naděžda Synecká

    (1926-2021)

    Strom rukou

    Položka č.: 282101

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 18. 06. 2024 18:46

    litografie, 1971, 11,5 x 9 cm, sign. DU Synecká 1971, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)