František Studený
(1911-1980)
Zátiší s rybami
Položka č.: 208Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 06. 2023 17:27
olej, malířská lepenka, 1962, 22 x 28 cm, sign. PD St, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu