Michel Terrasse
Pohled z okna na zátoku
Položka č.: 865Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:07
litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)