Michel Terrasse

  • Michel Terrasse

    Pohled z okna na zátoku

    Položka č.: 865

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:07

    litografie, 38 x 46 cm, sign. PD Michel Terrasse, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)