Ernst Oberhoff

(1906-1980)

  • Ernst Oberhoff

    (1906-1980)

    Položka č.: 686

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 15:08

    litografie, 35,5 x 48 cm, sign. PD E. Oberhoff, rám, autorský tisk, Německý malíř, sochař a grafik, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)