Naďa Rappensbergerová
Svíce
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:09
litografie, 6,5 x 4 cm, č. 50/55
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Naďa Rappensbergerová
Dievčina IV.
Položka č.: 280724Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 30. 06. 2025 15:08
litografie, 1986, 19 x 12 cm, sign. PD N. Rappensbergerová 1986, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Naďa Rappensbergerová
Dívka se svící
Položka č.: 282408Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 08. 2024 15:26
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)