Ludvík Majer
(1925-2013)
Chalupy v Beskydech
Položka č.: 2291Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:45
litografie, 1987, 19,9 x 50,2 cm, sign. DU L. Majer 1987, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ludvík Majer
(1925-2013)
V Beskydech
Položka č.: 2292Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:46
litografie, 1983, 22,2 x 24,5 cm, sign. DU L. Majer 1983, autorský tisk, drobné skvrnky na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)