Karel Souček
(1915-1982)
V kavárně
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
tempera, lepenka, 1967, 19,4 x 14,3 cm, sign. LD K. Souček 67, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.500 CZK (396 €)
Karel Souček
(1915-1982)
Na pláži
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
tempera, tuš, papír, 1970, 20,3 x 28 cm, sign. PD K. Souček 70, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Karel Souček
(1915-1982)
Kadeřnice
Položka č.: 116Vyvolávací cena: 9.500 CZK (396 €)
tempera, lepenka, 21,2 x 17,4 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Karel Souček
(1915-1982)
Ve městě
Položka č.: 2338Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:32
litografie, 1968, 20,4 x 17,5 cm, sign. PD P. Souček 68, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)