Vladimír Novák
(1947-2024)
Položka č.: 2316Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:10
litografie, 1990, 35,5 x 27,5 cm, sign. DU V. Novák, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Položka č.: 2317Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:11
litografie, 1989, 59 x 46 cm, sign. DU Vladimír Novák, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)