Dimitrij Kadrnožka
(1923-2002)
Čáry
Položka č.: 2265Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:19
litografie, 1989, 29 x 23 cm, sign. PD Kadrnožka 89, č. 36/50, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)