Jarosav Vodrážka
(1894-1984)
Ex libris O. Soukup
Položka č.: 794Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 12. 2025 11:11
litografie, 9 x 5,5 cm, sign. DU J.Vodrážka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu