Aleš Kublák

  • Aleš Kublák

    Sesutá kytka

    Položka č.: 2137

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:11

    olej, akryl, plátno, 2022, 50 x 40 cm, monogr. LD AK 22, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Aleš Kublák

    Obraz 80

    Položka č.: 2138

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:12

    olej, akryl, plátno, 2025, 55 x 50 cm, monogr. LD AK 25, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)