Rastislav Michal

(1936-2022)

  • Rastislav Michal

    (1936-2022)

    Jablka na stole

    Položka č.: 2175

    Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:49

    kolorovaná litografie, 18,5 x 9,5 cm, sign. PD Michal, lehce pokrčený a dole politý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU

    Aktuální cena: 20 CZK (1 €)