Rastislav Michal
(1936-2022)
Jablka na stole
Položka č.: 2175Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:49
kolorovaná litografie, 18,5 x 9,5 cm, sign. PD Michal, lehce pokrčený a dole politý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, A. Pelce, M. Holého a K. Součka, člen UVU
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)