Ivana Jurná - Lipská

  • Ivana Jurná - Lipská

    Přes překážku

    Položka č.: 2261

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:15

    litografie, 1991, 32,2 x 31,1 cm, sign. PD I. Jurná Lipská, autorský tisk, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)