Ivana Jurná - Lipská
Přes překážku
Položka č.: 2261Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:15
litografie, 1991, 32,2 x 31,1 cm, sign. PD I. Jurná Lipská, autorský tisk, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)