Kristian Kodet

  • Kristián Kodet

    Snění

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)

    Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, deska, 1997, 39 x 28,5 cm, sign. PD Kristian Kodet 97, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)

  • Kristián Kodet

    Tváře

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    olej, plátno, deska, 30,5 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Kristián Kodet

    Spojené oči

    Položka č.: 295

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)

    olej, plátno, deska, 1995, 23 x 28 cm, sign. PD Kristian Kodet 95, rám, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu

    Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)