Oldřich Kulhánek

  • Oldřich Kulhánek

    Faust

    Položka č.: 10

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 1993, 48,5 x 33 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1993, č. 114/200, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Rusalka

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    litografie, 2005, 31 x 15 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, č. 87/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Hommage a Poet (Hommage an Dichter)

    Položka č.: 370

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    litografie, 1981, 28 x 19,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1981, č. III/XXX, mírně zažloutlý a při okrajích mimo tisk mírně odřený papír, na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Andělíčku můj strážníčku

    Položka č.: 369

    lept, 1969, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar