Oldřich Kulhánek
Faust
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 1993, 48,5 x 33 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1993, č. 114/200, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Oldřich Kulhánek
Rusalka
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
litografie, 2005, 31 x 15 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 2005, č. 87/100, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Oldřich Kulhánek
Hommage a Poet (Hommage an Dichter)
Položka č.: 370Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
litografie, 1981, 28 x 19,8 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1981, č. III/XXX, mírně zažloutlý a při okrajích mimo tisk mírně odřený papír, na papíře místy skvrnky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Oldřich Kulhánek
Andělíčku můj strážníčku
Položka č.: 369Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
lept, 1969, 38,5 x 28,5 cm, sign. PD Oldřich Kulhánek 1969, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar