František Podešva
(1893-1979)
Egon Hostovský: Stezka podél cesty
Položka č.: 220Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, obálka Fr. Podešva, vydal A. Král, Praha 1927, 124 s., brož., obálka při okrajích poškozená, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
František Podešva
(1893-1979)
Josef Chaloupka: Vzplanutí
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
kniha, obálka a úprava Fr. Podešva, Vydavatelské družstvo Moravsko-slezské Revue, Brno 1920, 36 s., obálka vevázaná, clpl. vazba, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
František Podešva
(1893-1979)
Touha
Položka č.: 835Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2022 13:29
dřevoryt, 20.-30. léta 20. století, 37,8 x 31,6 cm, sign. PD Fr. Podešva, při okrajích mimo tisk mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera a J. Bukovace a A. Brömseho na AVU v Praze, člen KVU Aleš
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu