Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani IV
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
tužka, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. DU O. Karlíková, záznam skřivani - květen 94, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 6.500 CZK (271 €)
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani III
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani II
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani I
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 6.500 CZK (271 €)
tužka, papír, 1994, 49 x 34 cm, sign. DU O. Karlíková, záznam skřivani - duben 94, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze
Olga Karlíková
(1923-2004)
Skřivani
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 1998, 42 x 30 cm, sign. DU O. Karlíková 98, č. 72/100, studium na Oficina Pragensis, žákyně prof. Strnadela a A. Kybala na VŠUP v Praze, členka VO Umělecké besedy v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)