Stanislav Zippe
Kompozice II
Položka č.: 61Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
olej, plátno, 1988/89, 65,5 x 65,5 cm, sign. vzadu Zippe 88/89, absolvent Hořovické sochařské školy
Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)
Stanislav Zippe
Kompozice I
Položka č.: 60Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)
olej, plátno, 1992, 65,5 x 65,5 cm, sign. vzadu Zippe 92, absolvent Hořovické sochařské školy