Ferdinand Engelmüller
(1867-1924)
Jezdec na koni
Položka č.: 351Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
litografie, 22,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Engemüller, PD značeno na kameni FE, mírně zažloutlý papír, mírně natržený LD roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Ferdinand Engelmüller
(1867-1924)
Jindřichův Hradec
Položka č.: 350Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)
litografie, 21,6 x 30 cm, sign. PD F. Engemüller, LD značeno na kameni FE, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži
Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)