Ferdinand Engelmüller

(1867-1924)

  • Ferdinand Engelmüller

    (1867-1924)

    Jezdec na koni

    Položka č.: 351

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 22,5 x 28,5 cm, sign. PD F. Engemüller, PD značeno na kameni FE, mírně zažloutlý papír, mírně natržený LD roh, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Ferdinand Engelmüller

    (1867-1924)

    Jindřichův Hradec

    Položka č.: 350

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    litografie, 21,6 x 30 cm, sign. PD F. Engemüller, LD značeno na kameni FE, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Mařáka na AVU v Praze, člen SVU Mánes, JUV a Union international des Beaux - Arts et Lettres v Paříži

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)