Karel Jerie
Pytlíkovy fraktály
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:07
akryl, plátno, 2021, 40 x 50 cm, sign. PD JERIE 2021, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Karel Jerie
Pokušení a Extáze
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:08
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 69/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Karel Jerie
Modrásek
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:12
litografie, 2009, 37,6 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Karel Jerie
Sněhulák
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:15
litografie, 2024, 23 x 17 cm, sign. PD Jerie 24, č. 45/60, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Karel Jerie
Sv. František
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:16
Karel Jerie
Sv. Martin
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:17
litografie, 2024, 23 x 17 cm, sign. PD Jerie 24, č. 43/60, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Karel Jerie
Ďábelský sněhulák
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:21
olej, plátno, 2024, 45 x 45 cm, sign. PD Jerie 2024, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Karel Jerie
Anďelský sněhulák
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)
Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:22