Karel Jerie

  • Karel Jerie

    Pytlíkovy fraktály

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:07

    akryl, plátno, 2021, 40 x 50 cm, sign. PD JERIE 2021, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

  • Karel Jerie

    Pokušení a Extáze

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:08

    litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 69/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Karel Jerie

    Modrásek

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:12

    litografie, 2009, 37,6 x 27 cm, sign. PD Jerie 09, č. 69/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Karel Jerie

    Sněhulák

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:15

    litografie, 2024, 23 x 17 cm, sign. PD Jerie 24, č. 45/60, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

  • Karel Jerie

    Sv. František

    Položka č.: 17

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:16

  • Karel Jerie

    Sv. Martin

    Položka č.: 18

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:17

    litografie, 2024, 23 x 17 cm, sign. PD Jerie 24, č. 43/60, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

  • Karel Jerie

    Ďábelský sněhulák

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 24.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:21

    olej, plátno, 2024, 45 x 45 cm, sign. PD Jerie 2024, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 24.000 CZK (1.000 €)

  • Karel Jerie

    Anďelský sněhulák

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 03. 02. 2026 18:22