Zdeněk Kleindienst

(1925-2012)

  • Zdeněk Kleindienst

    (1925-2012)

    Portrét chlapce

    Položka č.: 251982

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:13

    olej, plátno, 1986, 55 x 47 cm, sign. LN Z. Kleindienst 86, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Müllera a P. Dillingera na Státní grafické škole v Praze, soukromý žák F. Horníka, člen SČSVU

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)