Jean Effel
(1908-1982)
Hommage a Jean Effel
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2024 15:00
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jean Effel
(1908-1982)
Gravitace
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:40
litografie, 16 x 14 cm, značeno PD v tisku jean effel, dole text: C´est la plus belle des valses d´amour…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu