Bohumil Krátký

(1913-2005)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Ženka Vizinová

    Položka č.: 2168

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:42

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Nely van de Weerd de Haas

    Položka č.: 2169

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:43

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Marta Krátká

    Položka č.: 2170

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:44

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ex Libris Müllenhoff

    Položka č.: 2171

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:45

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Růže

    Položka č.: 2172

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:46

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Kříž

    Položka č.: 2274

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:28

    litografie, 1994, 26,6 x 22,2 cm, sign. DU BKrátký 94, č. 5/30, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ptáci

    Položka č.: 2275

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:29

    litografie, 1992, 18,2 x 15,2 cm, sign. DU BKrátký 92, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Torzo

    Položka č.: 2276

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:30

    litografie, 1996, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 96, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Ikarův pád

    Položka č.: 2277

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:31

    litografie, 1995, 48,5 x 37,8 cm, sign. DU BKrátký 95, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Pocta Šímovi

    Položka č.: 2278

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:32

    litografie, 1995, 43,2 x 32,8 cm, sign. DU BKrátký 95, č. 5/30, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Venuše

    Položka č.: 2279

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:33

    litografie, 1996, 43,3 x 32,6 cm, sign. DU BKrátký 96, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

  • Bohumil Krátký

    (1913-2005)

    Pád

    Položka č.: 2280

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:34

    litografie, 1991, 43 x 32,3 cm, sign. DU BKrátký 91, č. 9/30, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)