Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Ženka Vizinová
Položka č.: 2168Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:42
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Nely van de Weerd de Haas
Položka č.: 2169Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:43
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Marta Krátká
Položka č.: 2170Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:44
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ex Libris Müllenhoff
Položka č.: 2171Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:45
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Růže
Položka č.: 2172Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:46
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Kříž
Položka č.: 2274Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:28
litografie, 1994, 26,6 x 22,2 cm, sign. DU BKrátký 94, č. 5/30, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ptáci
Položka č.: 2275Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:29
litografie, 1992, 18,2 x 15,2 cm, sign. DU BKrátký 92, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Torzo
Položka č.: 2276Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:30
litografie, 1996, 49 x 38 cm, sign. DU BKrátký 96, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Ikarův pád
Položka č.: 2277Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:31
litografie, 1995, 48,5 x 37,8 cm, sign. DU BKrátký 95, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Pocta Šímovi
Položka č.: 2278Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:32
litografie, 1995, 43,2 x 32,8 cm, sign. DU BKrátký 95, č. 5/30, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen …
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Venuše
Položka č.: 2279Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:33
litografie, 1996, 43,3 x 32,6 cm, sign. DU BKrátký 96, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Bohumil Krátký
(1913-2005)
Pád
Položka č.: 2280Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:34
litografie, 1991, 43 x 32,3 cm, sign. DU BKrátký 91, č. 9/30, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. J. Konůpka, J. Solara na Státní grafické škole v Praze, večerní kurzy na UMPRUM v Praze a v grafické speciálce u prof. Pukla na AVU v Praze; člen SČUG Hollar a čestný člen SSPE
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)