Jana Truksová

  • Jana Truksová

    Položka č.: 2361

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:55

    litografie, 1989, 29,6 x 45,2 cm, sign. PD J. Truksová 1989, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)