Josef Hodek

(1888-1973)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Rožmitálský zámek

    Položka č.: 490

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:52

    litografie, 1965, 41,5 x 31,5 cm, sign. PD JosefHodek65, pasparta, č. 16/200, místopisný popis LD, drobné skvrnky v paspartu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)