Zuzana Oberthorová - Popelková

  • Zuzana Oberthorová - Popelková

    Selské baroko

    Položka č.: 2182

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:56

    litografie, 1990, 12,5 x 16,4 cm, sign. DU Z. Oberthorová 90, 45/115, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)