Ctibor Šťastný
(1884-1962)
Stromy
Položka č.: 584Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 15:17
lept, 1934, 9, 3 x 6, 9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Ctibor Šťastný
(1884-1962)
Zahrada
Položka č.: 430Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 06. 2025 12:43
lept, 10,2 x 6,8 cm, sign. PD Ctibor Šťastný, napsáno Ex Libris Olga Okounová, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID2**2 Historie příhozu
Ctibor Šťastný
(1884-1962)
P.F. 1937
Položka č.: 981Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2026 14:15
lept, 17 x 10,5 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)