Eduard Milén

(1891-1976)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    R. Těsnohlídek: Den

    Položka č.: 1350

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 16:14

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Jos. Chaloupka: Hlas a mlčení

    Položka č.: 1234

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 24. 05. 2024 14:18

    bibliofilie, litografie ve frontispisu,expresionistický návrh vazby, titul linorytem, nakl. značka, úprava Ed. Milén, písmo Ohio, vydal Fr. Borový, Praha 1923, 96s., orig. kartonová vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtva…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Václavské náměstí

    Položka č.: 279629

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 03. 2024 21:32

    litografie, 37 x 26,5 cm, sign. PD Ed. Milém, horní a spodní okraj papíru pokrčený a mírně ztmavnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

  • Eduard Milén

    (1891-1976)

    Ruch velkoměsta

    Položka č.: 277993

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 13. 11. 2023 22:24

    litografie, 35,2 x 24,5 cm, sign. PD Ed. Milém, pokrčený papír, na okrajích papír ztmavnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: ID2**5 Historie příhozu