Zlatá Praha
Položka č.: 303Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 19:02
litografie, 10 x 19,5 cm, sign. LD
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:57
pastel, papír, 1991, 11 x 16,5 cm
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Sedící muž
Položka č.: 291Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:50
serigrafie, 26 x17,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Mein Gatte
Položka č.: 290Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:49
tisk, 19 x 20 cm, PD značeno DB, č. 184/200
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Par Avion
Položka č.: 289Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:48
litografie, 11 x 15,5 cm, sign. PD, č. 43/55
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
Lovec
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 18:47
litografie, 29,3 x 21 cm, sign. PD, č. 71/100, levý dolní roh pokrčený
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
PF 1976 český skiffle
Položka č.: 111Vyvolávací cena: 10 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 15:50
tisk, 1975, 21 x 29,7 cm
Aktuální cena: 10 CZK (1 €)
PF 1989
Položka č.: 110Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 12. 2025 15:49
rytina, 1988, 8,5 x 4 cm, sign U
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Břevnov Na Kocourkách
Položka č.: 1933Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 18:49
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Slunečný les
Položka č.: 1673Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 16:21
serigrafie, 2008, 30,9 x 22,4 cm, sign. PD nečitelně, 33/37, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Kompozice v červené
Položka č.: 1674Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 16:20
serigrafie, 2008, 33,8 x 26 cm, sign. PD nečitelně, 21/42, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rytíř
Položka č.: 1723Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 16:16
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Na útěku
Položka č.: 1934Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 16:11
litografie, 10 x 49,5 cm, sign. PD, rám, č. 89/90, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Motýl
Položka č.: 1853Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 16:09
dřevoryt, 12 x 11, 7 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Mandala
Položka č.: 1795Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 16:05
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Prašná brána
Položka č.: 1851Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 01. 2026 16:04
suchá jehla, akvatinta, 27 x 18,7 cm, sign. PD, papír poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jarní tání
Položka č.: 1319Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2025 11:38
olej. plátno, 31.5 x 20.5 cm, sign. PD, klínový rám, lehce poškozeno při okrajích, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Chalupa v zimě
Položka č.: 1107Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 11. 2025 13:53
olej, karton, 1970, 44 x 31 cm, monogr. PD Š. T., rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Akt sedící dívky
Položka č.: 869Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 10. 2025 16:56
tuš, papír, 1957, 33,1 x 22,6 cm, sign. PD nečitelně, papír v okrajích mírně zažloutlý, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Dáma s růžemi - kopie
Položka č.: 868Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 10. 2025 16:55
akvarel, tužka, tuš, papír, 30 x 22 cm, monogr. PD E. S., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)
Položka č.: 828Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 10. 2025 16:15
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zámek Meersburg am Bodensee (Německo)
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 01. 10. 2025 11:18
lept, 8,8 x 13,7 cm, sign. PD nečitelně, zašpiněný a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Mozart na Bertrámce
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2025 16:45
litografie, 13 x 9,5 cm, značeno v tisku PD KR, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Benátky
Položka č.: 354Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2025 15:54
lept, akvatinta, 19,2 x 13,5 cm, sign. PD, zažloutlý a zašlý papír, v horních rozích skvrny na papíru, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Horolezec
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2025 13:45
akvarel, papír, 1983, 20 x 10 cm, sign. LD Oulrich 83-4, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2025 13:44
tuš, papír, 25 x 12,5 cm, sign. PD XIN, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pohled na město
Položka č.: 71Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 09. 2025 11:11
olej, plátno, 48 x 55 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Romantická krajina
Položka č.: 170Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 07. 2025 16:50
olej na dřevě, 27 x 19,5 cm, atmosférická krajina s drobným vodopádem a klidnou venkovskou scenérií, ztvárněná v jemné, až snové barevnosti. Obraz nese znaky romantismu – melancholickou náladu, důraz na přírodu a světelné kontrasty. V popředí postava u vody, v pozadí stavení a bohatá vegetace, která…
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu
Ruce
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2025 17:56
kombinovaná technika, suchá jehla, reliéfní tisk, 20,5 x 29,5 cm, sign. DU, č. 51/51
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
České Budějovice - U zelené ratolesti
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 20 CZK (1 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 07. 2025 16:15
pohlednice, 12 x 9,5 cm, sign. PD v tisku
Aktuální cena: 20 CZK (1 €)