Neznámý autor

SEZNAM AUTORŮ

  • Neznámý autor

    Rýzmburský altán, Boušín, Muzeum v České skalici, Viktorčin splav, Sv. Jan v Ratibořicich

    Položka č.: 2041

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 14:35

    5x dřevoryt, 12,1 x 14,6; 9 x 11,9 cm, vše signováno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Tulipány

    Položka č.: 2083

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:17

    akvarel, tuš, papír, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na břeh

    Položka č.: 2084

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:18

    akvarel, papír, 1978, 40 x 59 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Venkovské chalupy

    Položka č.: 2085

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:19

    akvarel, papír, 1977, 40 x 60,5 cm, sign. PD, rám, pasparta a rám zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Staroměstské náměstí

    Položka č.: 2086

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:20

    akvarel, papír, 2008, 20,6 x 17 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Možné styčné body ( Mögliche Bezugspünkte)

    Položka č.: 2087

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:21

    akvarel, papír, 26,8 x 33,9 cm, sign. PD, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Broskve

    Položka č.: 2088

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 15:22

    lavírovaná tuš, fixy, kombinovaná technika, papír, 1977, 19,5 x 19 cm, sign. DU, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Svážení sena

    Položka č.: 2139

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:13

    olej, karton, 28,5 x 38 cm, sign. PD , rám, malba zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pobřeží při západu slunce

    Položka č.: 2140

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:14

    tempera, papír, 1988, 22,8 x 62,1 cm, sign. PD 88, malba u signatury oloupaná, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Im weg

    Položka č.: 2177

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:51

    suchá jehla, 16 x 14,2 cm, sign. PD, č. 3/50, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    David a Goliáš

    Položka č.: 2178

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 16:52

    linoryt, 10,2 x 7,8 cm, sign. LD, autorský tisk, ušpiněný, potrhaný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    V parku

    Položka č.: 2297

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:51

    lept, 20,5 x 28 cm, sign. PD, rám, zažloutlý papír, na rámu drobné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Pohled na Vltavu

    Položka č.: 2298

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:52

    litografie, 1989, 32,2 x 20,5 cm, sign DU, 17/200, při okrajích mírně ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Hradec Králové

    Položka č.: 2299

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:53

    litografie, 1974, 21,5 x 32 cm, sign. PD, č. 112/200, grafika srolována, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trůn s korunou

    Položka č.: 2300

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:54

    lept, 1972, 15,4 x 9,3 cm, sign. PD Baron 72, nalepeno na papírové paspartě, papír nepatrně ohmataný; na třech místech ušpiněný u okrajů od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Lokomotiva

    Položka č.: 2301

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:55

    litografie, 11 x 19 cm, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Masaryk

    Položka č.: 2302

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:56

    litografie, 30,2 x 22,3 cm, monogr. PD, PD Hrad 1934, lehce zašlý papír, pravý horní roh přeložený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook