Miloslav Křišta

(1928-1993)

  • Miloslav Křišta

    (1928-1993)

    Ptáci

    Položka č.: 2283

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:37

    litografie, 1986, 24,8 x 20,7 cm, sign. PD Křišta 86, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední odborné škole výtvarné v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)