František Hodonský
(1925-1999)
Partie z jižní Moravy
Položka č.: 2253Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 18:07
litografie, 19,8 x 64,3 cm, sign. DU Fr. Hodonský, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Zamazala v Brně, studium na SUPŠ v Uherském Hradišti
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)