Aukční historie
SEZNAM AUTORŮ

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Konec masopustu

    Položka č.: 409

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:24

    litografie, 1992, 64,5 x 48,5 cm, sign. DU K Beneš 92, č. 67/70, v horní části mimo tisk natrženo, rožky mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.100 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Karel Beneš

    (1932-2021)

    Dívka a páv

    Položka č.: 405

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 12. 2024 12:20

    litografie, 1993, 43 x 59,2 cm, sign. DU K. Beneš 93, č. 38/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

  • Vladimír Suchánek

    (1933-2021)

    Upoutaný Prométheus

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:52

    litografie, 48,5 x 37,5 cm, sign. DU VladSuchánek, rám, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburku

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

    Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 12 000 - 14 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Chřipkové období

    Položka č.: 109

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:44

    tuš, papír, 21 x 14,2 cm, Text: "Eště že seš to ty, já už se bála, že mě klátí chřipka!", Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK

  • Jan Vyčítal

    (1942-2020)

    Na pláži

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2025 17:42

    akvarel, tuš, papír, 12,5 x 20,3 cm, na zadní straně značeno J. Vyčítal, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu

    Odhadní cena: 5 000 - 7 000 CZK

  • Aleš Lamr

    (1943-2024)

    Znaky

    Položka č.: 14

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 11. 2024 18:12

    litografie, 1994, 54 x 70 cm, sign. PD A. Lamr 94, č. 6/50, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu

  • Philip Francis Stephanoff

    (1788-1860)

    Lady Grey

    Položka č.: 1331

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 17:09

    mědirytina, 14,2 x 10,3 cm, značeno LD v desce F. P. Stephanoff, Public a Paris par Delloye, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID6**5 Historie příhozu

  • Josef Lada

    (1887-1957)

    Nástěnný kalendář 2015

    Položka č.: 1321

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:59

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 46 x 33 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, E. Dítěte a H. Jakesche na VŠUP v Praze, člen SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Nástěnný kalendář 2001

    Položka č.: 1302

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:40

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 50 x 40 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    (1948)

    Nástěnný kalendář 2013

    Položka č.: 1298

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:36

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    (1948)

    Nástěnný kalendář 2015

    Položka č.: 1297

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:35

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    (1948)

    Nástěnný kalendář 2005

    Položka č.: 1296

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:34

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    (1948)

    Nástěnný kalendář 2012

    Položka č.: 1295

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:33

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Iva Hüttnerová

    (1948)

    Nástěnný kalendář 2016

    Položka č.: 1294

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 16:32

    nástěnný kalendář, 13x tisk, 34 x 24,5 cm, kompletní, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. O. Sklenčky na DAMU v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1962)

    Stromy ve větru

    Položka č.: 1187

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:45

    lept, 11,6 x 15,6 cm, sign. PD MŠvabinsky, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Ar…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1962)

    Motýl na stonku

    Položka č.: 1184

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:42

    litografie, 17,7 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1962)

    Motýli

    Položka č.: 1181

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:39

    litografie, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD MŠvabinsky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar, člen Société Nationale des Beaux Arts v Paříži…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Kája Saudek ?

    Podepsaná karta sběratele Petra Horáka

    Položka č.: 1150

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 14:08

    podpis, 33 x 24 cm, sign. Kája Saudek

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID3**5 Historie příhozu

  • Ladislav Stehlík

    (1908-1987)

    České jaro; Kvetoucí trnka

    Položka č.: 1137

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:55

    2x kniha, podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1940, 42 sv. České básně, 57 s., plpl. vazba bez obálkyvelmi dobrý stav; podpis L. Stehlík, vydal Fr. Borový, Praha 1936, 90 s., clpl. vazba bez obálky, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní, člen Spolku západočeských umělců, Sdružení jihočesk…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Jaromír John: Knoflík

    Položka č.: 1130

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:48

    sešit, podpis ve frontispisu a ilustrace C. Bouda, úprava V. Ambrosivydalo Dědictví Komenského, Praha 1932, 19 s., brož., vybledlá obálka, lehce poškozený hřbet, dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: ID3**6 Historie příhozu

  • František Petr

    (1884-1964)

    Z dílen Umělců

    Položka č.: 1102

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 13:20

    kniha, podpis s věnováním Josefu Paterovi a přiložený dopis Fr. Petra malíři a laickému bratru kláštera ve Lnářích známému pod jménem fráter Josífek, vydalo Dělnické nakladatelství, Praha 1947, 187s., pův. brož, obálka při krajích a na hřbetu poškozená, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu

  • Daniela Hodrová

    (1946)

    Ztracené děti

    Položka č.: 1066

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 12:44

    kniha, podpis D. Hodrové, Vydal Hynek, Praha 1997, 384s., kart. vazba s ob., výborný stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu

  • Jules Verne

    (1828-1905)

    Děti Kapitána Granta

    Položka č.: 1050

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 12:28

    kniha, 20,5 x 15 cm, il. Riou, vydal Jos. R. Vilímek, Praha 1934, IV. vydání, 564 s., pův. clpl. zdobená vazba, lehce odřený hřbet knihy, velmi dobrý stav , Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Ďábel a boj proti němu církví a osvícenci a jiné přednášky pronesené Josefem Váchalem - dřevorytcem na schůzích Sdružení Volné myšlénky

    Položka č.: 1006

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:44

    kniha, faksimile původního vydání, reprodukce titul. a zavěr. dřevorytů, vazba a úprava P. Růt a K. Horák sazba K. Horák, vydal Volvox Globator, Praha 1996, celokož. vazba, 267s., velmi dobrý stav,, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel re…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Nový kalendář tolerancý na rok 1923 aneb Rokodník, ve kterém na každý den nějaký bludař neb jiná pozoruhodná a znamenitá osoba a svátek vynajíti se může

    Položka č.: 1004

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:42

    kniha, exilové vydání faksimile u příležitosti 100. výročí Váchalova narození, k vydání připravil David Souček, vydala Victoria Aeterna, Vídeň, 1984, pův. brož, ex. 72/600,, 100s., obs. vložený ediční štítek, velmi pěkný stav, Antikvariát Ostrovní, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny …

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    Cesta Slovenskem s A. Calmetem Ord. S. B. aneb Theorie wampyrismu

    Položka č.: 1003

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:41

    kniha, koncepce vydání rukopisu J. Váchala, ediční příprava a doprovodné komentáře Petr Hruška, v příloze reprodukce titul. listů, celostr. barev. kapitol, ilustrací, iniciál a vinět J. Váchala, vydala Gallery, Praha 2012, kartonová vazba s ob., 404 s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák A.…

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu

  • Vratislav Hugo Brunner

    (1886-1928)

    Z Goethova odkazu

    Položka č.: 981

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 11:19

    bibliofilie, lept, úprava a návrh vazby V.H. Brunner, vydal L. Bradáč, Praha 1916, překlad Ot. Fischer, 78 s., cl. kožená vazba se zlaceným písmem, zl. ořízka, na hřbetu poškozená, dole asi 1 cm chybí, jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace a M. Pirnera na …

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Josef Liesler

    (1912-2005)

    Kamil Bednář: Praha pod křídly války

    Položka č.: 886

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 09:44

    bibliofilie, 6 x sign. litografie, návrh obálky a podpis v titulu Jos. Liesler, vydal Melantrich, Praha 1945, cpl. vazba s ob., 69s., obálka při krajích odřená, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen s…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jaroslav Šerých

    (1928-2014)

    Hermor Lilia: Verše tajného básníka

    Položka č.: 885

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 09:43

    bibliofilie, 3 x sign. lept se suchou jehlou J. Šerých, úprava M. Albich, k 50. výročí básníkovy smrti (pseud. Frant. Bíbla) vybral, uspořádal a prův. slovem opatřil Ivan Slavík, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1982, 500 výtisků, volné listy v obálce, 76s., velmi dobrý stav, Antikvariát Ostro…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Ivan Goll: Nový Orfeus

    Položka č.: 877

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2024 09:35

    kniha, 14x9 cm, podpis v titulu, kresba a úprava Cyril Bouda, vydal A. Srdce, Praha 1921, ex. 499/500, brož., 27 s., desky zašlé , Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu

Instagram

Facebook