• Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Rovnováha přírody

    Položka č.: 2349

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:43

    akvatinta, mezzotinta, lept, 1980, 56,8 x 42 cm, sign. PD Eva Šlachtová 1980, č. 7/100, místy ohmataný papír, pravý horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alena Šlapáková

    (1941)

    Padající listí

    Položka č.: 2350

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:44

    litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Paměť věků

    Položka č.: 2351

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:45

    lept, akvatinta, mezzotinta, 1988, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1988, č. 3/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Šlechtová

    (1974)

    Naděje

    Položka č.: 2352

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:46

    suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milena Šoltészová

    (1939)

    Opuštěné křeslo

    Položka č.: 2353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:47

    litografie, 1976, 43,5 x 59,5 cm, sign. PD M. Šoltészová 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Maxmilian Švabinský

    (1873-1962)

    Kytice

    Položka č.: 2354

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:48

    litografie, 1929, 23,2 x 19,7 cm, značeno v kameni LD M Švabinský, č. 8/22, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG H…

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Rybář v člunu

    Položka č.: 2355

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:49

    lept, 7,8 x 12 cm, sign. PD J. Švengsbír, č. 48/200, papír zažloutlý, levý dolní roh pokrčený, u pravého okraje ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Slunce (březen)

    Položka č.: 2356

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:50

    ocelorytina, 14,5 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Akt dívky II.

    Položka č.: 2357

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:51

    litografie, 41 x 26,5 cm, sign. PD Tamchyna, pasparta, a.t., na papírové paspartě drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Tamchyna

    (1943-1980)

    Akt dívky I.

    Položka č.: 2358

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:52

    litografie, 42 x 24,6 cm, sign. PD Tamchyna, pasparta, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook