-
Marc Chagall
(1887-1985)
Nářky Jeremiáše
No.: 126Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 140, str. 159
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
David a Absolon
No.: 125Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 133, str. 157
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš přijímající tabule zákona
No.: 124Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 123, str. 155
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marc Chagall
(1887-1985)
Šalamoun
No.: 123Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 131, str. 157
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
No.: 122Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ramon Conde
(1951)
Silák
No.: 121Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Milenci
No.: 120Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
pálená hlína, v. 35.5 cm, Bohumil Stehlík byl sochař specializující se na dekorace architektury a monumentální práce. Absolvoval UMPRUM v Praze pod vedením profesora Celdy Kloučka a následně studoval na AVU pod vedením Josefa Václava Myslbeka. Spolupracoval na dekorativních plastikách veřejných budo…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Elen Jilemnická
(1946)
Zašpiněná sukně
No.: 119Auction price: 3.200 CZK (134 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1984, v. 23 cm, sign. na podstavci E. Jil, zespodu nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Stará řeka
No.: 118Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
grazovaná keramika, 1996, 42,5 x 39,5 cm, keramika připevněná šrouby na dřevotřískovou desku a rámeček, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
-
Bohumil Dobiáš st.
(1905-1964)
Ledňáček
No.: 117Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Naposledy s drakem
No.: 281043Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:18
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Josef Čapek
(1887-1945)
Sněhulák
No.: 281044Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:20
ofset, 35 x 50 cm, značeno v tisku Josef Čapek, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Aplied Arts in Prague, the founder of SVU
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Le Jayotype
No.: 273822Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:22
lithography, 23 x 22 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželské mravy
No.: 273823Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:24
lithography, 20,5 x 21,5 cm, llower/right signed h. D., loose leaf, from Le Charivari magazine, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Koupající se
No.: 276728Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:26
litografie, 21,5 x 25,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, nalepeno na polokartonu, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížské typy
No.: 276730Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:28
litografie, 20 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**5 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Rytíř zlaté ostruhy
No.: 276732Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:30
litografie, 25,5 x 19 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276734Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:32
litografie, 24,5 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Tátové
No.: 276736Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:34
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276739Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:36
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pastorales
No.: 276740Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:38
litografie, 25,5 x 21,5 cm, DU značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Chroust
No.: 276744Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:40
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, při okrajích potrhaný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Housata
No.: 276746Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:42
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276748Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:44
litografie, 24 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276750Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:46
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276751Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:48
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
No.: 276752Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:50
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
No.: 276753Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
No.: 276757Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
No.: 276759Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids