-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276751Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:48
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Filantropové dne
Položka č.: 276752Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:50
litografie, 23 x 18 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Pařížští bohémové
Položka č.: 276753Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:52
litografie, 25 x 18,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na loďce
Položka č.: 276757Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:54
litografie, 20 x 24,5 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276759Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:56
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276760Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 14:58
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276761Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
litografie, 24 x 20 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276763Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:02
litografie, 20 x 25 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276764Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:04
litografie, 20 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Výlet do Číny
Položka č.: 276766Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:06
litografie, 18 x 24 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Na útesu
Položka č.: 276768Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:08
litografie, 22 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Manželé
Položka č.: 276769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:10
litografie, 23 x 17 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cizinci v Paříži
Položka č.: 276772Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:12
litografie, 24 x 19 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
Položka č.: 276774Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:14
litografie, 28 x 21,5 cm, volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Paříž v roce 1848
Položka č.: 276775Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:16
litografie, 25,5 x 20 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276777Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:18
litografie, 25 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276779Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:20
litografie, 24,5 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276780Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:22
litografie, 26 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID5**8 Historie příhozu
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276781Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:24
litografie, 26 x 23 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276782Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:26
litografie, 26 x 21 cm, PD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrna na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276784Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:28
litografie, 24 x 19 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276785Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:30
litografie, 25 x 21 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Honoré Daumier
(1808-1879)
Cokoli chceš
Položka č.: 276786Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:32
litografie, 24 x 22 cm, LD značeno na kameni h. D., volný list, z časopisu Le Charivari, skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Bitstein
Zátiší
Položka č.: 266208Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:00
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ferdiš Duša
(1888-1958)
Dívka z Teplé (Tonka Zmotláková)
Položka č.: 267600Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:02
akvarel, tužka, papír, 24 x 16,5 cm, sign. LD F. Duša, rám, na papíře místy drobné skvrny, Antikvariát Dlážděná, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Elhenický
(1890-1965)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 250706Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:03
olej, plátno, 34 x 43 cm, sign. LD F. Elhenický, klíno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Fanta
Břízy u potoka
Položka č.: 260110Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:04
olej, karton, 30 x 40 cm, sign. PD V. Fanta, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Fojtů
(1939)
Pohled na statek v Provence
Položka č.: 269983Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:05
olej, plátno, 75 x 60 cm, sign. PD K. Fojtů, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Frydrych
(1935-2015)
Koláž II
Položka č.: 221405Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 17. 06. 2024 18:06
koláž, papír, 30 x 45,5 (42 x 59,5) cm, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO