Evžen Seyček
(1917-2009)
Víno
Položka č.: 276425Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:47
tuš, tužka, papír, 16,5 x 23 cm, sign. PN Evžen Seyček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Osmý trpaslík
Položka č.: 276423Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:48
tuš, tužka, papír, 15 x 21,5 cm, sign. PD Evžen Seyček, text: ,,Jsem opravdu osmý, ale oni se za mě stydí, že jsem vyroslt!, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Jediný, co těm kosmonautům závidím, je stav bez tíže..!
Položka č.: 276422Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:49
tuš, akavrel, tužka, papír, 23,5 x 16,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Evžen Seyček
(1917-2009)
Pesimista
Položka č.: 276421Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:50
tuš, akvarel, tužka, papír, 23,5 x 15 cm, monogr. PD ES, text: Už nevěřím, že všechno je k něčemu dobrý. Na chalupě nám zamrzla voda, při opravě mi žena zdrhla s instalatérem, a když jsem to oslavoval, vzali mi řidičák..., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu
Evžen Seyček
(1917-2009)
Reklamace!
Položka č.: 276420Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:51
tuš, tužka, papír, 21 x 14,5 cm, monogr. PD ES, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)