Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
No.: 281743Auction price: 9.000 CZK (375 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:06
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 9.000 CZK (375 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Reflektory v mém ateliéru
No.: 281744Auction price: 15.000 CZK (625 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:07
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Václav Chochola
(1923-2005)
Pařížský motiv
No.: 281745Auction price: 18.000 CZK (750 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 18:08
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), the disciple of prof. Skopec and Sobr at The Graphic School in Prague
Current price: 18.000 CZK (750 €)