-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Věčné sezení u počítače
Položka č.: 850Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:52
tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Slepičí polívka
Položka č.: 849Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:51
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. LD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Televise
Položka č.: 848Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:50
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. DU Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Fotbalistka
Položka č.: 847Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:49
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Marie Štěpánová
(1934)
Ovocný trh
Položka č.: 846Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:48
akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
Položka č.: 806Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:08
akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pocta Arcimboldovi
Položka č.: 800Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:02
litografie, 35,5 x 28,5 cm, u pravého okraje papír místy lehce ušpiněný, u horního okraje papír místy lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Silovský
(1891-1974 )
Cirkus
Položka č.: 785Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:47
lept, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Zemánek
Kolostujovy věžičky, Teplice
Položka č.: 929Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:11
olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
L. Zamrazil
Zrození perly
Položka č.: 926Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:08
akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Lidral
(1937)
100. výročí založení II. Internacionály
Položka č.: 612Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:54
plakát, 1989, 59 x 42 cm, vydalo Oddělění propagandy a agitace ÚV KSČ v únoru 1989, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Leták
(1949)
Zátiší s jablky
Položka č.: 609Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:51
olej, sololit, 20 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák prof. F. Jiroudka, R. Ondráčka a K. Součka na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Kuklík
(1947)
100 let Muzea hlavního města Prahy
Položka č.: 591Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:33
lept, 1986, 38,5 x 49 cm, sign. DU O. Kuklík 1983, č. 149/200, grafika stočena, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kirchhoff
Postavy II.
Položka č.: 561Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:03
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Kirchhoff
Postavy I.
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:02
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jemelka
(1953)
Topol s mízou
Položka č.: 543Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:45
dřevořez, 40,5 x 30,5 cm, sign. PD J. Jemelka , č. 2/5, mírně pokrčený pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Žena a muž III.
Položka č.: 535Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:37
suchá jehla, 1992, 29,5 x 23 cm, sign. PD D. Janoušek 92, č. 6/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Motýli
Položka č.: 533Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:35
lept, 25 x 35 cm, sign. PD Janíčková, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Noc
Položka č.: 527Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:29
dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Jandová
(1930-2014)
Tání
Položka č.: 526Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:28
dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zbyněk Janáček
(1957)
Z cyklu Grafika pro M. Rothka
Položka č.: 524Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:26
tisk, 1995, 43,3 x 30,3 cm, sign. PD Zbyněj Janáček 1995, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Chudomel
(1929-2016)
Karlův most
Položka č.: 520Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:22
litografie, 1983, 30 x 41 cm, sign. PD, rám, č. 52/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá
Rafael Kubelík
Položka č.: 496Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:58
serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dana Holá
Rudolf Firkušný
Položka č.: 495Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:57
serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Hlaváček
(1952)
Zuby
Položka č.: 488Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:50
linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Hampl
(1943)
Pomoct
Položka č.: 480Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:42
lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Miloš Franče
(1928-2007)
Kompozice
Položka č.: 467Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:29
lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ keramické v Karlových Varech, poté žák prof. K. Lidického, C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen skupiny P 89
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Kompozice II
Položka č.: 457Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:19
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Kompozice
Položka č.: 456Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:18
litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Coufal
(1947)
Český Krumlov
Položka č.: 429Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:51
litografie, 22,5 x 33 cm, sign. PD Coufal, papír ohmataný a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO