• Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Věčné sezení u počítače

    Položka č.: 850

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:52

    tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Slepičí polívka

    Položka č.: 849

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:51

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. LD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Televise

    Položka č.: 848

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:50

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. DU Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Fotbalistka

    Položka č.: 847

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:49

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hana Marie Štěpánová

    (1934)

    Ovocný trh

    Položka č.: 846

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:48

    akvarel, tuš, papír, 2024, 32 x 25,5 cm, sign. PD Hana Štěpánová 2024, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, poté prof. A. Pelce na AVU v Praze a studium jevištního výtvarnictví na AMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Podběl

    Položka č.: 806

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:08

    akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Pocta Arcimboldovi

    Položka č.: 800

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 17:02

    litografie, 35,5 x 28,5 cm, u pravého okraje papír místy lehce ušpiněný, u horního okraje papír místy lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Silovský

    (1891-1974 )

    Cirkus

    Položka č.: 785

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:47

    lept, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD VSilovský, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium architektury na ČVUT v Praze, žák prof. K. M. Crnčice na Uměleckoprůmyslové škole v Záhřebu, prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Umělecké besedy, zakládající člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Zemánek

    Kolostujovy věžičky, Teplice

    Položka č.: 929

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:11

    olej, karton, 37,5 x 51,5 cm, sign. PD Jos. Zemánek, na zadní straně popsáno autorem (Zámecký motiv. Kolostujovy věžičky) a autorovo věnování z r. 1968, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • L. Zamrazil

    Zrození perly

    Položka č.: 926

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 19:08

    akvarel, běloba, papír, 1949, 22 x 33 cm, sign. PD L. Zamrazil III 1949, rám, neurčený autor, papír zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Lidral

    (1937)

    100. výročí založení II. Internacionály

    Položka č.: 612

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:54

    plakát, 1989, 59 x 42 cm, vydalo Oddělění propagandy a agitace ÚV KSČ v únoru 1989, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Leták

    (1949)

    Zátiší s jablky

    Položka č.: 609

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:51

    olej, sololit, 20 x 23 cm, rám, Antikvariát Dlážděná, studium SUPŠS v Kamenickém Šenově, žák prof. F. Jiroudka, R. Ondráčka a K. Součka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Kuklík

    (1947)

    100 let Muzea hlavního města Prahy

    Položka č.: 591

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:33

    lept, 1986, 38,5 x 49 cm, sign. DU O. Kuklík 1983, č. 149/200, grafika stočena, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kirchhoff

    Postavy II.

    Položka č.: 561

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:03

    lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Kirchhoff

    Postavy I.

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 13:02

    lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Jemelka

    (1953)

    Topol s mízou

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:45

    dřevořez, 40,5 x 30,5 cm, sign. PD J. Jemelka , č. 2/5, mírně pokrčený pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dušan Janoušek

    (1928-1996)

    Žena a muž III.

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:37

    suchá jehla, 1992, 29,5 x 23 cm, sign. PD D. Janoušek 92, č. 6/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eva Janíčková

    (1935)

    Motýli

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:35

    lept, 25 x 35 cm, sign. PD Janíčková, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Jandová

    (1930-2014)

    Noc

    Položka č.: 527

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:29

    dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Jandová

    (1930-2014)

    Tání

    Položka č.: 526

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:28

    dřevořez, 30 x 40 cm, sign. PD Dana Jandová, č. 5/15, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zbyněk Janáček

    (1957)

    Z cyklu Grafika pro M. Rothka

    Položka č.: 524

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:26

    tisk, 1995, 43,3 x 30,3 cm, sign. PD Zbyněj Janáček 1995, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Chudomel

    (1929-2016)

    Karlův most

    Položka č.: 520

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 12:22

    litografie, 1983, 30 x 41 cm, sign. PD, rám, č. 52/200, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K.Müllera, C. Boudy a K. Lidického, člen skupiny Radar a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Holá

    Rafael Kubelík

    Položka č.: 496

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:58

    serigrafie, 1991, 28 x 21 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Holá

    Rudolf Firkušný

    Položka č.: 495

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:57

    serigrafie, 1991, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD D. Holá 91, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hlaváček

    (1952)

    Zuby

    Položka č.: 488

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:50

    linořez, 60,8 x 91 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Petr Hampl

    (1943)

    Pomoct

    Položka č.: 480

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:42

    lept, 29,5 x 21,5 cm, sign. PD Petr Hampl, č. 2/50 a.t., Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, člen Asociace restaurátorů a Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloš Franče

    (1928-2007)

    Kompozice

    Položka č.: 467

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:29

    lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ keramické v Karlových Varech, poté žák prof. K. Lidického, C. Boudy a M. Salcmana na PedF UK v Praze, člen skupiny P 89

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Kompozice II

    Položka č.: 457

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:19

    litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dieter Eckert

    (1942)

    Kompozice

    Položka č.: 456

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 11:18

    litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Coufal

    (1947)

    Český Krumlov

    Položka č.: 429

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 10:51

    litografie, 22,5 x 33 cm, sign. PD Coufal, papír ohmataný a lehce ušpiněný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Součka na AVU v Praze, člen SČVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook