Tomáš Bím
Beerfest na dvorku (111 let litografické dílny Říční)
No.: 281554Auction price: 16.000 CZK (667 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:57
litografie, 2022, 54 x 43 cm, sign. DU Tomáš Bím, č. 85/111, the private study
Current price: 16.000 CZK (667 €)