Miluše Oravcová
Pod Zemí
Položka č.: 274162Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 18. 04. 2023 12:12
litografie, 1985, 14,5 x 11 cm, sign. PD Miluše Oravcová, č. 52/55
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)