Michaela Lesařová - Roubíčková
Mikrokosmus I.
Položka č.: 255561Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:42
litografie, 43,9 x 30 cm, sign. PD Michaela Roubíčková, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka, K. Svolinského a Z. Sklenáře, členka SČUG Hollar