Vratislav Ševčík
Vesmírná odysea
No.: 259981Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2023 21:18
litografie, 1986, 44 x 58,5 cm, sign. PD, pasparta, č. 5/17, vzadu nalepen štítek dílo s popisem, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids