Xénia Hoffmeisterová
Prožraný kožich
No.: 281640Auction price: 19.000 CZK (792 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 16:23
akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH
Current price: 19.000 CZK (792 €)
Xénia Hoffmeisterová
Děvče s kapesníčkem
No.: 268850Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 19. 06. 2024 18:26
litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)