Igor Grimmich
(1979)
Motorkář
Položka č.: 281534Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 06. 2024 14:37
tempera, karton, 2008, 20 x 28,5 cm, sign. zezadu IGOR GRIMMICH, rám, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Igor Grimmich
(1979)
Odjezd
Položka č.: 267581Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 12. 2022 17:25
olej, plátno, 50 x 50 cm, žák M. Rittsteina na AVU v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: ID1**9 Historie příhozu