Rudolf Fila
(1932-2015)
Položka č.: 281946Vyvolávací cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:13
olej, kombinovaná technika, plátno, 40 x 25 cm, sign. PD R. Fila, rám, žák B. Laciny na ŠUP v Brně a J. Mudrocha na VŠVU v Bratislavě, člen skupiny Konfrontácie
Aktuální cena: 55.000 CZK (2.292 €)
Odhadní cena: 70 000 - 100 000 CZK