Marc Chagall
(1887-1985)
Položka č.: 197Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
litografie, 1953, 43 x 30 cm, značeno PD na kameni Marc Chagall 1953, Antikvariát Dlážděná
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl
Položka č.: 19520Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
DRAŽBA UKONČENA:
01. 01. 2017 09:24litografie, 1960, 32,5 x 25 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu